Menu
Alışveriş Sepeti

CreaVit Pappex® 120 Kapsül

CreaVit Pappex® 120 Kapsül
CreaVit Pappex® 120 Kapsül
CreaVit Pappex® 120 Kapsül
Yeni ürün
CreaVit Pappex® 120 Kapsül
CreaVit Pappex® 120 Kapsül
CreaVit Pappex® 120 Kapsül
CreaVit Pappex® 120 Kapsül
2.499,00 ₺
Vergiler Hariç: 2.499,00 ₺
  • Stoklamak: 25
  • modeli: CreaVit Pappex® 120 Kapsül

Pappex®; AHCC (Aktif Heksoz Korele Bileşik), EGCG (Epigallokateşin galat), Folik asit (L-metilfolat), Vitamin C ve Vitamin B12 içeren, kadın ve erkeklerin kullanımı için, HPV tedavi sürecinde bağışıklık sistemini yükselterek tedaviye destek olmak amacı ile bilimsel verilerle özel olarak hazırlanmıştır.

Bir kutu Pappex®, 120 kapsül içermektedir. 11 yaş üstü ve yetişkinler için önerilen günlük kullanım dozu ihtiyaca göre günde 3 ya da 6 kapsüldür. Pappex®’de titanyum dioksit içermeyen patentli bitkisel Vcaps kapsüller kullanılmıştır.

Pappex®; AHCC ve EGCG’nin sinerji etkisi ile tanışın!

AHCC®, kültürlenmiş lentinula edodes miselyumunun (AHCC®, AccoBio), tescilli, standartlaştırılmış bir özütüdür; b-glukan bileşenlerinden oluşan çoğu mantar ekstraktı ile karşılaştırıldığında bileşik esas olarak a-glukan bileşenlerinden zengin olmakla birlikte, çoğu mantar ekstraktının aksine hem beta-glukanları hem de alfa-glukanları içerir. 

AHCC®, 30'dan fazla insan çalışması ve 100'den fazla klinik öncesi in vivo ve in vitro çalışma ile desteklenmektedir. 

İçeriğinde bulunan EGCG; bir antioksidan olarak, serbest radikallerin temizlenmesi, geçiş metallerinin şelatlanması, özel formülünde bulunan diğer antioksidanların aktive edilmesi ve pro-oksidanların engellenmesine destek için çalışır. 

İçeriğinde bulunan aktif formda folik asit (L-metilfolat) ve B12 (metilkobalamin) vitaminleri ile homosistein metabolizmasının normal fonksiyonunu destekler. 

B12 vitamini ve folik asit'in HPV genomunun metilasyonunda rol oynadığı, böylece viral proliferasyonun (çoğalma) bloke edilmesine ve virüsün temizlenmesinin artmasına katkıda bulunduğu görülmektedir.*

Yapılan çalışmalarda, serum C vitamini konsantrasyonunun yüksekliğinin, 25 yaş ve üzeri kadınlarda HPV enfeksiyonu ile negatif ilişkili olduğu görülmüştür.**

*Piyathilake CJ, Henao OL, Macaluso M, Cornwell PE, Meleth S, Heimburger DC, Partridge EE. Fo- late is associated with the natural history of high- risk human papillomaviruses. Cancer Res 2004; 64: 8788-8793.

**Zheng et al. Association between serum vitamin C and HPV infection in American women: a cross-sectional study ,BMC Women’s Health (2022) 22:404. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi